Kom jij dinsdag 17 november naar het HZ Discovery Café in Vlissingen? Dit keer staat één van de grootste iconen van de provincie centraal: de Zeelandbrug.
Lector Vana Tsimopoulou, onderzoekers Sondos Saad en Albert Repko van onderzoeksgroep Asset Management én Steven Mookhoek van de provincie Zeeland vertellen hoe zij de gezondheid checken van de vijf kilometer lange brug.
Wat gebeurt er als een 60 jaar oude brug het verkeer van morgen moet dragen? De Zeelandbrug is een cruciale levensader voor Zeeland. In het Zeelandbrug Monitoring Field Lab hebben de provincie Zeeland, HZ, TU Delft, Witteveen+Bos en World Class Maintenance een gezondheidscheck van de brug uitgevoerd. Hiervoor maakten ze gebruik van sensoren die de brug dag en nacht in de gaten hielden.
HZ-onderzoekers Sondos Saad en Albert Repko nemen je in deze editie van het HZ Discovery Café, samen met projectleider Steven Mookhoek van de provincie, mee achter de schermen van dit project.
Interactieve ronde met stellingen
Wat betekent dit voor de mobiliteit in onze regio? Wat betekenen ingrepen aan onze wegen en bruggen voor de manier waarop we leven, werken en reizen? En hoe sluit dit onderzoek aan bij de langetermijnvisie voor de ontwikkeling van Zeeland? Stel je eigen opvattingen op de proef in een interactieve ronde met stellingen, onder leiding van lector Asset Management Vana Tsimopoulou.
De deuren van het HZ Discovery Café staan dinsdag 17 november open om 15.30 uur. De onderzoekers beginnen met hun verhaal om 16.00 uur. Na afloop is er alle ruimte voor vragen en kun je met elkaar bijpraten onder het genot van een hapje en drankje.
Gezellige, informele sfeer
We organiseren het HZ Discovery Café drie à vier keer per schooljaar. Tijdens het café vertellen onderzoekers van de HZ in een gezellige, informele sfeer over hun werk en ze laten hun licht schijnen over actuele gebeurtenissen.
De toegang is gratis. Ben jij erbij? Meld je aan voor het HZ Discovery Café: https://edu.nl/mhvyr